Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Sint-Michielsgestel

Wij maken structuurplafonds glad in Sint-Michielsgestel en Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Sint-Michielsgestel

73% van de woningen in de gemeente Sint-Michielsgestel is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 34% van de woningen in Sint-Michielsgestel.

Woningen in de gemeente Sint-Michielsgestel op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194511%
1945 tot 196514%
1965 tot 197522%
1975 tot 198512%
1985 tot 199514%
1995 tot 201518%
vanaf 20159%

Per wijk in Sint-Michielsgestel

Per wijk verschilt het: 87% koopwoningen in Middelrode, 69% koopwoningen in Sint-Michielsgestel.

Alle wijken van de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Sint-Michielsgestel4.72469%33%
Berlicum3.54774%21%
Den Dungen2.72280%23%
Gemonde88484%8%
Middelrode80787%13%
Woningen in de gemeente Sint-Michielsgestel, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning24%
Hoekwoning15%
Twee-onder-een-kap19%
Vrijstaand27%
Appartement14%

Sint-Michielsgestel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Sint-MichielsgestelCijfer
Inwoners30.176
Woningen12.748
Eengezinswoningen86%
Koopwoningen75%
Huur van een corporatie16%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 492.000
Gebouwd vóór 199573%
Gem. oppervlak eengezinswoning171 m²
Adressen per km²663
Rijden vanaf Tilburg29,2 km, 36 min

Buurten in Sint-Michielsgestel met de meeste koopwoningen

8 van de 21 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Sint-Michielsgestel. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Verspreide huizen Genenberg15892%42%
Verspreide huizen ten oosten van Gemonde14891%72%
Verspreide huizen Spurk en 't Woud19190%68%
Verspreide huizen Middelrode13688%67%
Middelrode58086%41%
Verspreide huizen Poeldonk15885%50%
Verspreide huizen ten westen van Gemonde13585%72%
Maaskantje66383%33%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Sint-Michielsgestel

In het centrum zijn ruim 250 openbare parkeerplaatsen rond het winkelgebied (Petrus Dondersplein, Adrianusplein, Hof van Overkerk), met op vrijdag en zaterdag parkeerschijfzones (blauwe zones). Bewoners van huurappartementen kunnen een ontheffing voor die zones aanvragen. De pagina noemt geen betaald parkeren. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Den Bosch, Boxtel en Oisterwijk. In de gemeente Sint-Michielsgestel geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Sint-Michielsgestel telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Sint-Michielsgestel (4.724 woningen), Berlicum (3.547 woningen), Den Dungen (2.722 woningen) en Gemonde (884 woningen). Behalve in Sint-Michielsgestel zelf werken we ook in Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Middelrode.

Vragen over structuurplafond glad maken in Sint-Michielsgestel

Maken jullie structuurplafonds glad in Sint-Michielsgestel?

Ja, in de hele gemeente Sint-Michielsgestel, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Den Dungen, Gemonde en Berlicum?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,2 km rijden naar Sint-Michielsgestel, ongeveer 36 minuten. Op dezelfde rit werken we in Vught, Den Bosch en Boxtel.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Sint-Michielsgestel

Structuurplafond glad maken in Sint-Michielsgestel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname