Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Best

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Best, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Best

Met 71% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 20% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

6 van de 18 wijken van de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Naastenbest1.72355%82%
Wilhelminadorp1.69264%77%
Heivelden1.49187%78%
Salderes1.43981%97%
Heuveleind1.28785%93%
Centrum1.09241%13%

Na het stucen in Best

43% van de woningen in Best is gebouwd tussen 1965 en 1995, 38% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Best op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19453%
1945 tot 196515%
1965 tot 197514%
1975 tot 198512%
1985 tot 199517%
1995 tot 201525%
vanaf 201513%

Best in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BestCijfer
Inwoners31.652
Woningen13.886
Eengezinswoningen80%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie20%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 464.000
Gebouwd vóór 199561%
Gem. oppervlak eengezinswoning154 m²
Adressen per km²1.471
Rijden vanaf Tilburg29,5 km, 34 min

Buurten in Best met de meeste koopwoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Speelheide52498%98%
Batadorp21497%100%
Heivelden1.49187%78%
Buitengebied43587%96%
Heuveleind1.28785%93%
Aarlesche Erven40685%99%
Salderes1.43981%97%
Steegsche Velden20781%100%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Best

Parkeren in Best is gratis, behalve in een blauwe zone in een deel van het centrum (Oirschotseweg, Hoofdstraat, Kerkstraat, Dorpsplein en andere straten): maandag tot en met zaterdag van 9.30 tot 18.00 uur maximaal 2 uur met parkeerschijf. De ontheffing voor die zone is bedoeld voor bewoners, geldt alleen voor personenauto's en niet voor bussen of grote voertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven, Boxtel en Veldhoven. In de gemeente Best geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Best telt 18 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Naastenbest (1.723 woningen), Wilhelminadorp (1.692 woningen), Heivelden (1.491 woningen) en Salderes (1.439 woningen).

Vragen over sauswerk in Best

Sauzen jullie ook in Best?

Ja, in de hele gemeente Best, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Oirschot, Eindhoven en Boxtel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven en Boxtel.

Sauswerk in de buurt van Best

Sauswerk in Best?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname