Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Badkamer stucen in Best

Wij stucen badkamers en toiletten in Best, met stuc dat tegen vocht kan.

Badkamers in Best

De meeste woningen in de gemeente Best zijn gebouwd 1995 tot 2015 (25%), 1985 tot 1995 (17%) en 1945 tot 1965 (15%). 26% is uit 1965 tot 1985. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken. In die huizen is de badkamer vaak klein en tot het plafond betegeld; bij een verbouwing kiezen mensen nu vaker voor tegels tot halve hoogte en stuc daarboven.

Woningen in de gemeente Best op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19453%
1945 tot 196515%
1965 tot 197514%
1975 tot 198512%
1985 tot 199517%
1995 tot 201525%
vanaf 201513%

Per wijk in Best

Rijtjeshuizen overheersen: 41% is een tussenwoning. De woonkamer loopt daar vaak van voor naar achter door, met lange wanden zonder onderbreking.

6 van de 18 wijken van de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Naastenbest1.72382%55%
Wilhelminadorp1.69277%64%
Heivelden1.49178%87%
Salderes1.43997%81%
Heuveleind1.28793%85%
Centrum1.09213%41%
Woningen in de gemeente Best, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning41%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap9%
Vrijstaand13%
Appartement20%

Best in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BestCijfer
Inwoners31.652
Woningen13.886
Eengezinswoningen80%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie20%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 464.000
Gebouwd vóór 199561%
Gem. oppervlak eengezinswoning154 m²
Adressen per km²1.471
Rijden vanaf Tilburg29,5 km, 34 min

Buurten in Best met de meeste eengezinswoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtEengezinsWoningenWOZ gem.
Kantonnier100%558€ 424.000
Batadorp100%214€ 461.000
Steegsche Velden100%207€ 555.000
Aarlesche Erven99%406€ 611.000
Speelheide98%524€ 509.000
Salderes97%1.439€ 468.000
Buitengebied96%435€ 725.000
Heuveleind93%1.287€ 524.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en afwerken. We bespreken welke wanden tegels krijgen en welke stuc, en kijken naar de ventilatie. Lees hoe we badkamer stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Gewoon gipsstuc in de douche.
  • Tegelwerk en sanitair: daarvoor heb je een tegelzetter of loodgieter nodig.

Parkeren voor de bus in Best

Parkeren in Best is gratis, behalve in een blauwe zone in een deel van het centrum (Oirschotseweg, Hoofdstraat, Kerkstraat, Dorpsplein en andere straten): maandag tot en met zaterdag van 9.30 tot 18.00 uur maximaal 2 uur met parkeerschijf. De ontheffing voor die zone is bedoeld voor bewoners, geldt alleen voor personenauto's en niet voor bussen of grote voertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven, Boxtel en Veldhoven. In de gemeente Best geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Best telt 18 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Naastenbest (1.723 woningen), Wilhelminadorp (1.692 woningen), Heivelden (1.491 woningen) en Salderes (1.439 woningen).

Vragen over badkamer stucen in Best

Stucen jullie badkamers in Best?

Ja, in de hele gemeente Best, wanden en plafond.

Ook in de douche?

In de douche zelf tegels of een systeem voor natte ruimtes.

Komen jullie ook in Oirschot, Eindhoven en Boxtel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven en Boxtel.

Badkamer stucen in de buurt van Best

Badkamer stucen in Best?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname