Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Veldhoven

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Veldhoven

67% is een koopwoning, 24% huur van een corporatie en 10% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig. 21% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een eengezinswoning spuiten we hele verdiepingen in één keer.

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Veldhoven13.09664%74%
Noordelijk Woongebied5.53673%86%
Oerle2.50668%87%

Na het stucen in Veldhoven

49% van de woningen in Veldhoven is gebouwd tussen 1965 en 1995, 30% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Veldhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19454%
1945 tot 196518%
1965 tot 197513%
1975 tot 198521%
1985 tot 199515%
1995 tot 201520%
vanaf 201510%

Veldhoven in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente VeldhovenCijfer
Inwoners47.601
Woningen21.281
Eengezinswoningen79%
Koopwoningen67%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 480.000
Gebouwd vóór 199571%
Gem. oppervlak eengezinswoning145 m²
Adressen per km²1.689
Rijden vanaf Tilburg38,5 km, 42 min

Buurten in Veldhoven met de meeste koopwoningen

8 van de 17 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Zeelst2.35680%81%
Veldhoven2.34178%84%
De Kelen1.63378%90%
Oerle1.09975%87%
Heikant-West1.58574%94%
De Polders1.24971%61%
Heikant-Oost1.06967%95%
't Look1.26465%79%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Veldhoven

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot en Oisterwijk. In de gemeente Veldhoven geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Veldhoven telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veldhoven (13.096 woningen), Noordelijk Woongebied (5.536 woningen) en Oerle (2.506 woningen). Behalve in Veldhoven zelf werken we ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Vragen over sauswerk in Veldhoven

Sauzen jullie ook in Veldhoven?

Ja, in de hele gemeente Veldhoven, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best en Oirschot.

Sauswerk in de buurt van Veldhoven

Sauswerk in Veldhoven?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname