Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Oirschot

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Oirschot en Middelbeers, Oostelbeers en Spoordonk, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Oirschot

Met 75% koopwoningen beslissen de meeste bewoners hier zelf over hun muren. 18% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In vrijstaande huizen met hoge wanden en een open trapgat spuiten we meestal.

Alle wijken van de gemeente Oirschot. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Oirschot5.14071%76%
Middelbeers en Westelbeers1.61579%88%
Spoordonk1.03488%94%
Oostelbeers75583%95%

Na het stucen in Oirschot

48% van de woningen in Oirschot is gebouwd tussen 1965 en 1995, 27% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Oirschot op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194512%
1945 tot 196512%
1965 tot 197515%
1975 tot 198517%
1985 tot 199516%
1995 tot 201516%
vanaf 201511%

Oirschot in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente OirschotCijfer
Inwoners19.536
Woningen8.639
Eengezinswoningen82%
Koopwoningen75%
Huur van een corporatie13%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 504.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning172 m²
Adressen per km²655
Rijden vanaf Tilburg24,1 km, 26 min

Buurten in Oirschot met de meeste koopwoningen

8 van de 15 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Oirschot. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Verspreide huizen Spoordonk72492%96%
De Notel1.56988%98%
Verspreide huizen Oostelbeers24087%92%
Verspreide huizen Westelbeers11786%92%
Verspreide huizen Middelbeers24183%95%
Oostelbeers51581%96%
Verspreide huizen Zuid-Oirschotse Heide48081%90%
Spoordonk31079%92%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Oirschot

In het centrum geldt een blauwe zone ma t/m za 9.00 tot 18.00 uur met parkeerschijf en maximaal 1 uur; buiten die uren geldt geen tijdslimiet binnen de vakken. Op de parkeerterreinen mag onbeperkt geparkeerd worden en op de Markt is parkeren gratis, behalve op dinsdag van 6.00 tot 15.00 uur (weekmarkt). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 24,1 km rijden naar Oirschot, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Best, Boxtel, Oisterwijk en Eindhoven. In de gemeente Oirschot geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Oirschot telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Oirschot (5.140 woningen), Middelbeers en Westelbeers (1.615 woningen), Spoordonk (1.034 woningen) en Oostelbeers (755 woningen). Behalve in Oirschot zelf werken we ook in Middelbeers, Oostelbeers en Spoordonk.

Vragen over sauswerk in Oirschot

Sauzen jullie ook in Oirschot?

Ja, in de hele gemeente Oirschot, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Middelbeers, Oostelbeers en Spoordonk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 24,1 km rijden naar Oirschot, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Best, Boxtel en Oisterwijk.

Sauswerk in de buurt van Oirschot

Sauswerk in Oirschot?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname