Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Stucwerk repareren in Best

Wij repareren scheuren, gaten en holle plekken in stucwerk in Best.

Oudere huizen in Best

32% van de woningen in de gemeente Best is gebouwd vóór 1975. Dat is minder dan het gemiddelde van 44% in de 25 plaatsen waar we werken. Woningen van vóór 1945 zijn hier met 3% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

Scheuren ontstaan vaak bij overgangen tussen materialen, zoals waar een muur een plafond of een kozijn raakt, en bij krimp van nieuw stucwerk. Een scheur die steeds wijder wordt of schuin door de muur loopt, laat je eerst door een constructeur bekijken.

Woningen in de gemeente Best op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19453%
1945 tot 196515%
1965 tot 197514%
1975 tot 198512%
1985 tot 199517%
1995 tot 201525%
vanaf 201513%

Wijken in Best

Per wijk verschilt het: 100% eengezinswoningen in Kantonnier, 13% eengezinswoningen in Centrum.

6 van de 18 wijken van de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsKoop
Naastenbest1.72382%55%
Wilhelminadorp1.69277%64%
Heivelden1.49178%87%
Salderes1.43997%81%
Heuveleind1.28793%85%
Centrum1.09213%41%
Woningen in de gemeente Best, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning41%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap9%
Vrijstaand13%
Appartement20%

Best in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BestCijfer
Inwoners31.652
Woningen13.886
Eengezinswoningen80%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie20%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 464.000
Gebouwd vóór 199561%
Gem. oppervlak eengezinswoning154 m²
Adressen per km²1.471
Rijden vanaf Tilburg29,5 km, 34 min

Buurten in Best met de meeste woningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopWOZ gem.
Naastenbest1.72355%€ 399.000
Wilhelminadorp1.69264%€ 365.000
Heivelden1.49187%€ 566.000
Salderes1.43981%€ 468.000
Heuveleind1.28785%€ 524.000
Centrum1.09241%€ 377.000
Hoge Akker87968%€ 356.000
De Leeuwerik77863%€ 406.000

Zo werken we

In 4 stappen: opname, openmaken, herstellen en bijwerken. We kijken waar de scheuren lopen en kloppen af op holle plekken. Lees hoe we stucwerk repareren aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Constructieve scheuren dichtsmeren zonder dat de oorzaak bekend is.
  • Een plek met vocht repareren voordat het lek of de oorzaak is opgelost.

Parkeren voor de bus in Best

Parkeren in Best is gratis, behalve in een blauwe zone in een deel van het centrum (Oirschotseweg, Hoofdstraat, Kerkstraat, Dorpsplein en andere straten): maandag tot en met zaterdag van 9.30 tot 18.00 uur maximaal 2 uur met parkeerschijf. De ontheffing voor die zone is bedoeld voor bewoners, geldt alleen voor personenauto's en niet voor bussen of grote voertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven, Boxtel en Veldhoven. In de gemeente Best geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Best telt 18 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Naastenbest (1.723 woningen), Wilhelminadorp (1.692 woningen), Heivelden (1.491 woningen) en Salderes (1.439 woningen).

Vragen over stucwerk repareren in Best

Repareren jullie stucwerk in Best?

Ja, ook kleine klussen in de hele gemeente Best.

Is mijn scheur ernstig?

Stuur een foto mee met je aanvraag; bij de opname kijken we of het een stucprobleem is.

Komen jullie ook in Oirschot, Eindhoven en Boxtel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven en Boxtel.

Stucwerk repareren in de buurt van Best

Stucwerk repareren in Best?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname