Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Eindhoven

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Eindhoven, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Eindhoven

36% van de woningen in de gemeente Eindhoven is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder. 42% van de woningen is een appartement. Dat is meer dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In een appartement rollen we vaker dan dat we spuiten.

6 van de 20 wijken van de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Oud-Strijp9.35430%32%
Erp9.21532%54%
Aanschot8.57461%87%
Ontginning7.83742%58%
Putten6.97246%76%
Oud-Gestel6.95833%55%

Na het stucen in Eindhoven

38% van de woningen in Eindhoven is gebouwd tussen 1965 en 1995, 27% vanaf 1995. Nieuwere muren zijn vaak al gesausd of gespackt.

Woningen in de gemeente Eindhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194514%
1945 tot 196520%
1965 tot 197516%
1975 tot 198511%
1985 tot 199511%
1995 tot 201516%
vanaf 201511%

Eindhoven in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente EindhovenCijfer
Inwoners249.035
Woningen122.956
Eengezinswoningen57%
Koopwoningen44%
Huur van een corporatie36%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 391.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning132 m²
Adressen per km²2.876
Rijden vanaf Tilburg35,6 km, 35 min

Buurten in Eindhoven met de meeste koopwoningen

8 van de 96 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Luytelaer42898%100%
Roosten26498%100%
Koudenhoven22298%100%
Heesterakker1.07897%100%
Oude Gracht-Oost56197%100%
Ooievaarsnest36697%99%
Bosrijk27792%81%
Karpen21292%79%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Eindhoven

Eindhoven heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijfsvergunning (30,33 euro per maand in betaald parkeergebied) krijg je alleen als je bedrijf in dat gebied gevestigd is. Voor andere bedrijven bestaat een 7-daagse vergunning voor een toegewezen parkeergebied: 86,47 euro per maand in de schil en 185,30 euro in het centrum, aan te vragen via het P-loket met eHerkenning. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt binnen de Ring een zero-emissiezone voor vracht- en bestelvoertuigen. Euro 5 bestelbussen zijn vanaf 1 januari 2027 niet meer toegestaan; voor emissieklasse 6 geldt de landelijke overgangsregeling. Daarnaast komt er per 1 januari 2027 een milieuzone, maar die geldt alleen voor dieselpersonenauto's van emissieklasse 4 en lager. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. Op dezelfde rit werken we in Veldhoven, Best, Oirschot en Boxtel.

De gemeente Eindhoven telt 20 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Oud-Strijp (9.354 woningen), Erp (9.215 woningen), Aanschot (8.574 woningen) en Ontginning (7.837 woningen).

Vragen over sauswerk in Eindhoven

Sauzen jullie ook in Eindhoven?

Ja, in de hele gemeente Eindhoven, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Veldhoven, Best en Oirschot?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. Op dezelfde rit werken we in Veldhoven, Best en Oirschot.

Sauswerk in de buurt van Eindhoven

Sauswerk in Eindhoven?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname