Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Best

Wij maken structuurplafonds glad in Best, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Best

61% van de woningen in de gemeente Best is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is minder dan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 26% van de woningen in Best.

Woningen in de gemeente Best op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19453%
1945 tot 196515%
1965 tot 197514%
1975 tot 198512%
1985 tot 199517%
1995 tot 201525%
vanaf 201513%

Per wijk in Best

Per wijk verschilt het: 98% koopwoningen in Speelheide, 41% koopwoningen in Centrum.

6 van de 18 wijken van de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Naastenbest1.72355%49%
Wilhelminadorp1.69264%49%
Heivelden1.49187%36%
Salderes1.43981%49%
Heuveleind1.28785%50%
Centrum1.09241%3%
Woningen in de gemeente Best, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning41%
Hoekwoning18%
Twee-onder-een-kap9%
Vrijstaand13%
Appartement20%

Best in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente BestCijfer
Inwoners31.652
Woningen13.886
Eengezinswoningen80%
Koopwoningen71%
Huur van een corporatie20%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 464.000
Gebouwd vóór 199561%
Gem. oppervlak eengezinswoning154 m²
Adressen per km²1.471
Rijden vanaf Tilburg29,5 km, 34 min

Buurten in Best met de meeste koopwoningen

8 van de 16 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Best. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Speelheide52498%11%
Batadorp21497%6%
Heivelden1.49187%24%
Buitengebied43587%72%
Heuveleind1.28785%15%
Aarlesche Erven40685%27%
Salderes1.43981%13%
Steegsche Velden20781%14%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Best

Parkeren in Best is gratis, behalve in een blauwe zone in een deel van het centrum (Oirschotseweg, Hoofdstraat, Kerkstraat, Dorpsplein en andere straten): maandag tot en met zaterdag van 9.30 tot 18.00 uur maximaal 2 uur met parkeerschijf. De ontheffing voor die zone is bedoeld voor bewoners, geldt alleen voor personenauto's en niet voor bussen of grote voertuigen. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven, Boxtel en Veldhoven. In de gemeente Best geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Best telt 18 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Naastenbest (1.723 woningen), Wilhelminadorp (1.692 woningen), Heivelden (1.491 woningen) en Salderes (1.439 woningen).

Vragen over structuurplafond glad maken in Best

Maken jullie structuurplafonds glad in Best?

Ja, in de hele gemeente Best, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Oirschot, Eindhoven en Boxtel?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 29,5 km rijden naar Best, ongeveer 34 minuten. Op dezelfde rit werken we in Oirschot, Eindhoven en Boxtel.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Best

Structuurplafond glad maken in Best?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname