Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Sauswerk in Veghel

Wij sauzen en spuiten latex op muren en plafonds in Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp, ook direct na het stucen.

Wie er woont in Veghel

69% is een koopwoning, 21% huur van een corporatie en 10% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig. 20% van de woningen is een appartement. Dat is minder dan het gemiddelde van 31% in de 25 plaatsen waar we werken.

In vrijstaande huizen met hoge wanden en een open trapgat spuiten we meestal.

Alle wijken van de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopEengezins
Veghel15.18468%78%
Schijndel10.61064%79%
Sint-Oedenrode8.01772%83%
Erp3.01279%90%

Na het stucen in Veghel

48% van de woningen in Veghel is gebouwd tussen 1965 en 1995, 31% vanaf 1995. Op veel muren zitten oude lagen saus of behang.

Woningen in de gemeente Meierijstad op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19458%
1945 tot 196513%
1965 tot 197517%
1975 tot 198517%
1985 tot 199514%
1995 tot 201521%
vanaf 201510%

Veghel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente MeierijstadCijfer
Inwoners84.711
Woningen37.172
Eengezinswoningen80%
Koopwoningen69%
Huur van een corporatie21%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 449.000
Gebouwd vóór 199569%
Gem. oppervlak eengezinswoning161 m²
Adressen per km²1.030
Rijden vanaf Tilburg49,7 km, 45 min

Buurten in Veghel met de meeste koopwoningen

8 van de 85 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopEengezins
Plein 330197%100%
De Scheifelaar32696%99%
De Borne 210796%87%
Leest Noord31095%100%
Oude ontginning15495%96%
Buitengebied Zijtaart22094%94%
Plein 212393%100%
Buitengebied Molendijk25992%93%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, sauzen en opruimen. We kijken welke lagen er al op zitten en of de ondergrond vast zit. Lees hoe we sauswerk aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Sauzen op nat stucwerk. Dan vlekt het en laat het later los.
  • Houtwerk en kozijnen schilderen: dat is schilderwerk, geen sauswerk.

Parkeren voor de bus in Veghel

In Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode is betaald parkeren niet ingevoerd; in de centra geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur waar bezoekers gratis met parkeerschijf staan (het plan wil de tijden gelijktrekken naar maandag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur). Ontheffingen gaan vooral naar bewoners en bedrijven met een vestiging in de zone; voor bedrijfsvoertuigen heeft het plan geen aparte regels. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best, Boxtel en Vught. In de gemeente Meierijstad geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Meierijstad telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veghel (15.184 woningen), Schijndel (10.610 woningen), Sint-Oedenrode (8.017 woningen) en Erp (3.012 woningen). Behalve in Veghel zelf werken we ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

Vragen over sauswerk in Veghel

Sauzen jullie ook in Veghel?

Ja, in de hele gemeente Meierijstad, los of samen met het stucwerk.

Rollen of spuiten?

Spuiten bij grote vlakken en spack, rollen in een bewoonde kamer.

Komen jullie ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best en Boxtel.

Sauswerk in de buurt van Veghel

Sauswerk in Veghel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname