Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Veldhoven

Wij stucen wanden glad in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Veldhoven tegenkomen

De gemeente Veldhoven telt 21.281 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1975 tot 1985 (21%) en 1995 tot 2015 (20%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 4% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

De woningtypes zijn gemengd: 37% tussenwoning, 16% hoekwoning, 11% twee-onder-een-kap en 15% vrijstaand. 67% is een koopwoning, 24% huur van een corporatie en 10% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig.

Woningen in de gemeente Veldhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19454%
1945 tot 196518%
1965 tot 197513%
1975 tot 198521%
1985 tot 199515%
1995 tot 201520%
vanaf 201510%

Per wijk in Veldhoven

Per wijk verschilt het: 87% eengezinswoningen in Oerle, 74% eengezinswoningen in Veldhoven.

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Veldhoven13.09674%35%
Noordelijk Woongebied5.53686%43%
Oerle2.50687%31%
Woningen in de gemeente Veldhoven, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning37%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap11%
Vrijstaand15%
Appartement21%

Veldhoven in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente VeldhovenCijfer
Inwoners47.601
Woningen21.281
Eengezinswoningen79%
Koopwoningen67%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 480.000
Gebouwd vóór 199571%
Gem. oppervlak eengezinswoning145 m²
Adressen per km²1.689
Rijden vanaf Tilburg38,5 km, 42 min

Buurten in Veldhoven met de meeste eengezinswoningen

8 van de 17 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Verspr.h. ten zuiden van de E3-weg11897%59%
Heikant-Oost1.06995%67%
Verspreide huizen Zittard78595%58%
Heikant-West1.58594%74%
De Kelen1.63390%78%
Oerle1.09987%75%
Veldhoven2.34184%78%
Zeelst2.35681%80%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Veldhoven

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot en Oisterwijk. In de gemeente Veldhoven geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Veldhoven telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veldhoven (13.096 woningen), Noordelijk Woongebied (5.536 woningen) en Oerle (2.506 woningen). Behalve in Veldhoven zelf werken we ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Vragen over muren stucen in Veldhoven

Stucen jullie ook muren in Veldhoven?

Ja, in de hele gemeente Veldhoven. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best en Oirschot.

Muren stucen in de buurt van Veldhoven

Muren stucen in Veldhoven?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname