Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Veldhoven

Wij maken structuurplafonds glad in Veldhoven en Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Veldhoven

71% van de woningen in de gemeente Veldhoven is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 34% van de woningen in Veldhoven.

Woningen in de gemeente Veldhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19454%
1945 tot 196518%
1965 tot 197513%
1975 tot 198521%
1985 tot 199515%
1995 tot 201520%
vanaf 201510%

Per wijk in Veldhoven

Per wijk verschilt het: 73% koopwoningen in Noordelijk Woongebied, 64% koopwoningen in Veldhoven.

Alle wijken van de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Veldhoven13.09664%35%
Noordelijk Woongebied5.53673%43%
Oerle2.50668%31%
Woningen in de gemeente Veldhoven, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning37%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap11%
Vrijstaand15%
Appartement21%

Veldhoven in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente VeldhovenCijfer
Inwoners47.601
Woningen21.281
Eengezinswoningen79%
Koopwoningen67%
Huur van een corporatie24%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 480.000
Gebouwd vóór 199571%
Gem. oppervlak eengezinswoning145 m²
Adressen per km²1.689
Rijden vanaf Tilburg38,5 km, 42 min

Buurten in Veldhoven met de meeste koopwoningen

8 van de 17 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Veldhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Zeelst2.35680%19%
Veldhoven2.34178%23%
De Kelen1.63378%12%
Oerle1.09975%33%
Heikant-West1.58574%6%
De Polders1.24971%26%
Heikant-Oost1.06967%19%
't Look1.26465%14%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Veldhoven

In het Citycentrum parkeer je de eerste twee uur gratis op de terreinen in en om het centrum; daarna kost het 1,30 euro per uur bij Repel, Bree en parkeergarage Geer, en op Lei, Braak, Meent en Meiveld geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur. Betaald parkeren en blauwe zone gelden maandag tot en met zaterdag (vrijdag tot 21.00 uur); in een groot deel van Veldhoven is parkeren gratis. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best, Oirschot en Oisterwijk. In de gemeente Veldhoven geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Veldhoven telt 3 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veldhoven (13.096 woningen), Noordelijk Woongebied (5.536 woningen) en Oerle (2.506 woningen). Behalve in Veldhoven zelf werken we ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven.

Vragen over structuurplafond glad maken in Veldhoven

Maken jullie structuurplafonds glad in Veldhoven?

Ja, in de hele gemeente Veldhoven, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Zandoerle, Oerle en Meerveldhoven?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 38,5 km rijden naar Veldhoven, ongeveer 42 minuten. Op dezelfde rit werken we in Eindhoven, Best en Oirschot.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Veldhoven

Structuurplafond glad maken in Veldhoven?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname