Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Eindhoven

Wij stucen wanden glad in Eindhoven: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Eindhoven tegenkomen

De gemeente Eindhoven telt 122.956 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1945 tot 1965 (20%) en 1965 tot 1975 (16%). 14% van de woningen is van vóór 1945. Daar zit vaak nog oud pleisterwerk op steen of op latten; bij de opname kloppen we het af om holle plekken te vinden.

42% van de woningen is een appartement. Daar werken we per kamer, met de lift of het trappenhuis als enige toegang, en spreken we vooraf af waar we het materiaal kwijt kunnen. 36% van de woningen in de gemeente Eindhoven is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder.

Woningen in de gemeente Eindhoven op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194514%
1945 tot 196520%
1965 tot 197516%
1975 tot 198511%
1985 tot 199511%
1995 tot 201516%
vanaf 201511%

Per wijk in Eindhoven

Per wijk verschilt het: 90% eengezinswoningen in Achtse Molen, 6% eengezinswoningen in Centrum.

6 van de 20 wijken van de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Oud-Strijp9.35432%22%
Erp9.21554%39%
Aanschot8.57487%56%
Ontginning7.83758%42%
Putten6.97276%51%
Oud-Gestel6.95855%39%
Woningen in de gemeente Eindhoven, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning39%
Hoekwoning13%
Twee-onder-een-kap2%
Vrijstaand4%
Appartement42%

Eindhoven in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente EindhovenCijfer
Inwoners249.035
Woningen122.956
Eengezinswoningen57%
Koopwoningen44%
Huur van een corporatie36%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 391.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning132 m²
Adressen per km²2.876
Rijden vanaf Tilburg35,6 km, 35 min

Buurten in Eindhoven met de meeste eengezinswoningen

8 van de 96 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Eindhoven. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Heesterakker1.078100%97%
Blixembosch-West772100%85%
Oude Gracht-Oost561100%97%
Luytelaer428100%98%
Schuttersbosch323100%54%
Roosten264100%98%
Koudenhoven222100%98%
Ooievaarsnest36699%97%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Eindhoven

Eindhoven heeft geen aparte vakman- of servicevergunning. Een bedrijfsvergunning (30,33 euro per maand in betaald parkeergebied) krijg je alleen als je bedrijf in dat gebied gevestigd is. Voor andere bedrijven bestaat een 7-daagse vergunning voor een toegewezen parkeergebied: 86,47 euro per maand in de schil en 185,30 euro in het centrum, aan te vragen via het P-loket met eHerkenning. Bron

Zero-emissiezone

Sinds 1 januari 2025 geldt binnen de Ring een zero-emissiezone voor vracht- en bestelvoertuigen. Euro 5 bestelbussen zijn vanaf 1 januari 2027 niet meer toegestaan; voor emissieklasse 6 geldt de landelijke overgangsregeling. Daarnaast komt er per 1 januari 2027 een milieuzone, maar die geldt alleen voor dieselpersonenauto's van emissieklasse 4 en lager. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. Op dezelfde rit werken we in Veldhoven, Best, Oirschot en Boxtel.

De gemeente Eindhoven telt 20 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Oud-Strijp (9.354 woningen), Erp (9.215 woningen), Aanschot (8.574 woningen) en Ontginning (7.837 woningen).

Vragen over muren stucen in Eindhoven

Stucen jullie ook muren in Eindhoven?

Ja, in de hele gemeente Eindhoven. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Veldhoven, Best en Oirschot?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 35,6 km rijden naar Eindhoven, ongeveer 35 minuten. Op dezelfde rit werken we in Veldhoven, Best en Oirschot.

Muren stucen in de buurt van Eindhoven

Muren stucen in Eindhoven?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname