Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Veghel

Wij stucen wanden glad in Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Veghel tegenkomen

De gemeente Meierijstad telt 37.172 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (21%) en 1965 tot 1975 (17%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 8% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

De woningtypes zijn gemengd: 31% tussenwoning, 16% hoekwoning, 13% twee-onder-een-kap en 21% vrijstaand. 69% is een koopwoning, 21% huur van een corporatie en 10% particuliere huur. Bij huur is toestemming van de verhuurder nodig.

Woningen in de gemeente Meierijstad op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19458%
1945 tot 196513%
1965 tot 197517%
1975 tot 198517%
1985 tot 199514%
1995 tot 201521%
vanaf 201510%

Per wijk in Veghel

Per wijk verschilt het: 90% eengezinswoningen in Erp, 78% eengezinswoningen in Veghel.

Alle wijken van de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Veghel15.18478%35%
Schijndel10.61079%30%
Sint-Oedenrode8.01783%30%
Erp3.01290%15%
Woningen in de gemeente Meierijstad, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning31%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap13%
Vrijstaand21%
Appartement20%

Veghel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente MeierijstadCijfer
Inwoners84.711
Woningen37.172
Eengezinswoningen80%
Koopwoningen69%
Huur van een corporatie21%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 449.000
Gebouwd vóór 199569%
Gem. oppervlak eengezinswoning161 m²
Adressen per km²1.030
Rijden vanaf Tilburg49,7 km, 45 min

Buurten in Veghel met de meeste eengezinswoningen

8 van de 85 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Leest785100%67%
Bolst472100%77%
Leest Noord310100%95%
Plein 3301100%97%
Plein 2123100%93%
Bunderse Hoek Noord68899%81%
Cathalijne en Kinderbos53999%70%
De Scheifelaar32699%96%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Veghel

In Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode is betaald parkeren niet ingevoerd; in de centra geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur waar bezoekers gratis met parkeerschijf staan (het plan wil de tijden gelijktrekken naar maandag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur). Ontheffingen gaan vooral naar bewoners en bedrijven met een vestiging in de zone; voor bedrijfsvoertuigen heeft het plan geen aparte regels. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best, Boxtel en Vught. In de gemeente Meierijstad geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Meierijstad telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veghel (15.184 woningen), Schijndel (10.610 woningen), Sint-Oedenrode (8.017 woningen) en Erp (3.012 woningen). Behalve in Veghel zelf werken we ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

Vragen over muren stucen in Veghel

Stucen jullie ook muren in Veghel?

Ja, in de hele gemeente Meierijstad. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best en Boxtel.

Muren stucen in de buurt van Veghel

Muren stucen in Veghel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname