Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Veghel

Wij maken structuurplafonds glad in Veghel en Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Veghel

69% van de woningen in de gemeente Meierijstad is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 34% van de woningen in Veghel.

Woningen in de gemeente Meierijstad op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19458%
1945 tot 196513%
1965 tot 197517%
1975 tot 198517%
1985 tot 199514%
1995 tot 201521%
vanaf 201510%

Per wijk in Veghel

Per wijk verschilt het: 79% koopwoningen in Erp, 64% koopwoningen in Schijndel.

Alle wijken van de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Veghel15.18468%35%
Schijndel10.61064%30%
Sint-Oedenrode8.01772%30%
Erp3.01279%15%
Woningen in de gemeente Meierijstad, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning31%
Hoekwoning16%
Twee-onder-een-kap13%
Vrijstaand21%
Appartement20%

Veghel in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente MeierijstadCijfer
Inwoners84.711
Woningen37.172
Eengezinswoningen80%
Koopwoningen69%
Huur van een corporatie21%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 449.000
Gebouwd vóór 199569%
Gem. oppervlak eengezinswoning161 m²
Adressen per km²1.030
Rijden vanaf Tilburg49,7 km, 45 min

Buurten in Veghel met de meeste koopwoningen

8 van de 85 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Meierijstad. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Plein 330197%10%
De Scheifelaar32696%74%
De Borne 210796%24%
Leest Noord31095%0%
Oude ontginning15495%73%
Buitengebied Zijtaart22094%73%
Plein 212393%60%
Buitengebied Molendijk25992%63%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Veghel

In Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode is betaald parkeren niet ingevoerd; in de centra geldt een blauwe zone van maximaal 2 uur waar bezoekers gratis met parkeerschijf staan (het plan wil de tijden gelijktrekken naar maandag tot en met zaterdag 10.00 tot 17.00 uur). Ontheffingen gaan vooral naar bewoners en bedrijven met een vestiging in de zone; voor bedrijfsvoertuigen heeft het plan geen aparte regels. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best, Boxtel en Vught. In de gemeente Meierijstad geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Meierijstad telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Veghel (15.184 woningen), Schijndel (10.610 woningen), Sint-Oedenrode (8.017 woningen) en Erp (3.012 woningen). Behalve in Veghel zelf werken we ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp.

Vragen over structuurplafond glad maken in Veghel

Maken jullie structuurplafonds glad in Veghel?

Ja, in de hele gemeente Meierijstad, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Schijndel, Sint-Oedenrode en Erp?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 49,7 km rijden naar Veghel, ongeveer 45 minuten. Op dezelfde rit werken we in Sint-Michielsgestel, Best en Boxtel.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Veghel

Structuurplafond glad maken in Veghel?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname