Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Muren stucen in Etten-Leur

Wij stucen wanden glad in Etten-Leur: behangklaar of schilderklaar, met afplakken en opruimen.

Welke muren we in Etten-Leur tegenkomen

De gemeente Etten-Leur telt 20.471 woningen. De grootste groepen zijn gebouwd 1995 tot 2015 (28%) en 1965 tot 1975 (19%). Woningen van vóór 1945 zijn hier met 3% in de minderheid; het meeste stucwerk is van na de oorlog.

Rijtjeshuizen overheersen: 43% is een tussenwoning. De woonkamer loopt daar vaak van voor naar achter door, met lange wanden zonder onderbreking. 28% van de woningen in de gemeente Etten-Leur is van een woningcorporatie. Huur je, dan vraag je voor stucwerk eerst toestemming aan je verhuurder.

Woningen in de gemeente Etten-Leur op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 19453%
1945 tot 196510%
1965 tot 197519%
1975 tot 198516%
1985 tot 199514%
1995 tot 201528%
vanaf 201511%

Per wijk in Etten-Leur

Per wijk verschilt het: 99% eengezinswoningen in Noord landelijk gebied, 75% eengezinswoningen in Midden woongebied.

6 van de 9 wijken van de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenEengezinsTussenwoning
Noord woongebied8.36380%47%
Zuid woongebied5.93076%45%
Midden woongebied5.07175%43%
Zuid landelijk gebied45398%0%
Noord landelijk gebied38199%15%
Midden landelijk gebied8198%0%
Woningen in de gemeente Etten-Leur, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning43%
Hoekwoning17%
Twee-onder-een-kap6%
Vrijstaand13%
Appartement22%

Etten-Leur in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente Etten-LeurCijfer
Inwoners45.457
Woningen20.471
Eengezinswoningen78%
Koopwoningen64%
Huur van een corporatie28%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 377.000
Gebouwd vóór 199562%
Gem. oppervlak eengezinswoning138 m²
Adressen per km²1.759
Rijden vanaf Tilburg40,8 km, 38 min

Buurten in Etten-Leur met de meeste eengezinswoningen

8 van de 43 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Etten-Leur. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenEengezinsKoop
Centrum West 2299100%73%
Grauwe Polder 2217100%81%
Noord landelijk gebied 1210100%47%
Sander-Banken 374799%75%
Baai 435099%49%
De Streek44797%70%
Zuid landelijk gebied 214897%89%
Zuid landelijk gebied 312197%91%

Zo werken we

In 4 stappen: opname, voorbereiden, stucen en opruimen. We kijken wat er op de muur zit, kloppen het af en meten de vierkante meters op. Lees hoe we muren stucen aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Stucen op een muur die nat is door lekkage of optrekkend vocht. Eerst de oorzaak oplossen.
  • Schuren of afsteken van spuitpleister uit een huis van vóór 1994 zonder asbestonderzoek.

Parkeren voor de bus in Etten-Leur

De gemeente kent onder meer de parkeervergunningen 'Parkeren voor dienstverleners centrum', 'Parkeren voor werknemers centrum' en 'Parkeren voor ondernemers'. Prijzen en voorwaarden staan niet op de overzichtspagina, voor bedrijfsbussen verwijst de gemeente naar telefoonnummer 14 076. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout, Made en Rijen. In de gemeente Etten-Leur geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Etten-Leur telt 9 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Noord woongebied (8.363 woningen), Zuid woongebied (5.930 woningen), Midden woongebied (5.071 woningen) en Zuid landelijk gebied (453 woningen).

Vragen over muren stucen in Etten-Leur

Stucen jullie ook muren in Etten-Leur?

Ja, in de hele gemeente Etten-Leur. Na een gratis opname krijg je een vaste prijs op papier.

Behangklaar of schilderklaar?

Gaat er behang op, dan is behangklaar genoeg. Wil je sauzen of schilderen, dan moet het schilderklaar zijn.

Komen jullie ook in Breda, Oosterhout en Made?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 40,8 km rijden naar Etten-Leur, ongeveer 38 minuten. Op dezelfde rit werken we in Breda, Oosterhout en Made.

Muren stucen in de buurt van Etten-Leur

Muren stucen in Etten-Leur?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname