Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Oirschot

Wij maken structuurplafonds glad in Oirschot en Middelbeers, Oostelbeers en Spoordonk, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Oirschot

72% van de woningen in de gemeente Oirschot is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 32% van de woningen in Oirschot.

Woningen in de gemeente Oirschot op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194512%
1945 tot 196512%
1965 tot 197515%
1975 tot 198517%
1985 tot 199516%
1995 tot 201516%
vanaf 201511%

Per wijk in Oirschot

Per wijk verschilt het: 88% koopwoningen in Spoordonk, 71% koopwoningen in Oirschot.

Alle wijken van de gemeente Oirschot. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Oirschot5.14071%28%
Middelbeers en Westelbeers1.61579%13%
Spoordonk1.03488%6%
Oostelbeers75583%14%
Woningen in de gemeente Oirschot, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning22%
Hoekwoning14%
Twee-onder-een-kap13%
Vrijstaand34%
Appartement18%

Oirschot in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente OirschotCijfer
Inwoners19.536
Woningen8.639
Eengezinswoningen82%
Koopwoningen75%
Huur van een corporatie13%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 504.000
Gebouwd vóór 199572%
Gem. oppervlak eengezinswoning172 m²
Adressen per km²655
Rijden vanaf Tilburg24,1 km, 26 min

Buurten in Oirschot met de meeste koopwoningen

8 van de 15 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Oirschot. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Verspreide huizen Spoordonk72492%88%
De Notel1.56988%15%
Verspreide huizen Oostelbeers24087%85%
Verspreide huizen Westelbeers11786%77%
Verspreide huizen Middelbeers24183%89%
Oostelbeers51581%27%
Verspreide huizen Zuid-Oirschotse Heide48081%37%
Spoordonk31079%24%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Oirschot

In het centrum geldt een blauwe zone ma t/m za 9.00 tot 18.00 uur met parkeerschijf en maximaal 1 uur; buiten die uren geldt geen tijdslimiet binnen de vakken. Op de parkeerterreinen mag onbeperkt geparkeerd worden en op de Markt is parkeren gratis, behalve op dinsdag van 6.00 tot 15.00 uur (weekmarkt). Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 24,1 km rijden naar Oirschot, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Best, Boxtel, Oisterwijk en Eindhoven. In de gemeente Oirschot geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Oirschot telt 4 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Oirschot (5.140 woningen), Middelbeers en Westelbeers (1.615 woningen), Spoordonk (1.034 woningen) en Oostelbeers (755 woningen). Behalve in Oirschot zelf werken we ook in Middelbeers, Oostelbeers en Spoordonk.

Vragen over structuurplafond glad maken in Oirschot

Maken jullie structuurplafonds glad in Oirschot?

Ja, in de hele gemeente Oirschot, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Middelbeers, Oostelbeers en Spoordonk?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 24,1 km rijden naar Oirschot, ongeveer 26 minuten. Op dezelfde rit werken we in Best, Boxtel en Oisterwijk.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Oirschot

Structuurplafond glad maken in Oirschot?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname