Naar de inhoud
Stukadoorbedrijf Tilburg
Menu

Structuurplafond glad maken in Hilvarenbeek

Wij maken structuurplafonds glad in Hilvarenbeek en Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst, na een asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Structuurplafonds in Hilvarenbeek

69% van de woningen in de gemeente Hilvarenbeek is gebouwd vóór 1995. Bij spuitpleister uit een huis van vóór 1994 eerst asbestonderzoek. Dat is ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 71% in de 25 plaatsen waar we werken.

Vooral in huizen uit 1965 tot 1985 kom je spuitplafonds met een grove structuur tegen; dat is 31% van de woningen in Hilvarenbeek.

Woningen in de gemeente Hilvarenbeek op 1 januari 2026. Bron: CBS 82550NED.
BouwjaarDeel van de woningen
vóór 194510%
1945 tot 196514%
1965 tot 197515%
1975 tot 198516%
1985 tot 199514%
1995 tot 201521%
vanaf 201511%

Per wijk in Hilvarenbeek

Per wijk verschilt het: 87% koopwoningen in Haghorst, 70% koopwoningen in Hilvarenbeek.

Alle wijken van de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
WijkWoningenKoopTussenwoning
Hilvarenbeek4.13370%27%
Diessen1.72880%18%
Esbeek54282%13%
Biest-Houtakker39485%7%
Haghorst37487%10%
Woningen in de gemeente Hilvarenbeek, 2025. Bron: CBS 86165NED.
WoningtypeDeel van de woningen
Tussenwoning22%
Hoekwoning14%
Twee-onder-een-kap18%
Vrijstaand33%
Appartement13%

Hilvarenbeek in cijfers

Bron: CBS 86165NED (2025) en 82550NED (1 januari 2026); rit: OSRM.
Gemeente HilvarenbeekCijfer
Inwoners16.149
Woningen7.268
Eengezinswoningen87%
Koopwoningen75%
Huur van een corporatie14%
Gemiddelde WOZ-waarde€ 481.000
Gebouwd vóór 199569%
Gem. oppervlak eengezinswoning176 m²
Adressen per km²595
Rijden vanaf Tilburg10 km, 16 min

Buurten in Hilvarenbeek met de meeste koopwoningen

8 van de 11 buurten met 50 of meer woningen in de gemeente Hilvarenbeek. Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2025.
BuurtWoningenKoopVrijstaand
Baarschot10891%65%
Verspreide huizen Haghorst13688%87%
Haghorst23886%50%
Verspreide huizen Baarschot21686%89%
Verspreide huizen Hilvarenbeek26985%84%
Biest-Houtakker32084%47%
Verspreide huizen Esbeek16183%78%
Esbeek38181%40%

Zo werken we

In 4 stappen: asbestonderzoek, afplakken, vullen en stucen en opruimen. Bij een huis van vóór 1994 eerst een monster laten onderzoeken. Lees hoe we structuurplafond glad maken aanpakken, stap voor stap.

Wat we niet doen

  • Asbest verwijderen. Dat mag alleen een gecertificeerd asbestverwijderingsbedrijf.
  • Een plafond uit een huis van vóór 1994 bewerken zonder uitslag van het onderzoek.

Parkeren voor de bus in Hilvarenbeek

Parkeren in Hilvarenbeek is overal gratis, ook in het centrum, waar twee parkeerschijfzones (blauwe belijning) zijn. In de blauwe zone mag je maximaal 2 uur parkeren (Ypelaerstraat en achter 't Raadhuis 3 uur), maandag t/m zaterdag van 9 tot 18 uur; langer staan kan op de Cantorijstraat, Koestraat, Papenstraat en Sint Sebastiaanstraat. Bron

Waar we rijden

Vanaf het centrum van Tilburg is het 10 km rijden naar Hilvarenbeek, ongeveer 16 minuten. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Tilburg, Oisterwijk en Alphen-Chaam. In de gemeente Hilvarenbeek geldt geen zero-emissiezone voor bestelbussen (bron).

De gemeente Hilvarenbeek telt 5 wijken volgens het CBS. De grootste zijn Hilvarenbeek (4.133 woningen), Diessen (1.728 woningen), Esbeek (542 woningen) en Biest-Houtakker (394 woningen). Behalve in Hilvarenbeek zelf werken we ook in Diessen, Esbeek, Biest-Houtakker en Haghorst.

Vragen over structuurplafond glad maken in Hilvarenbeek

Maken jullie structuurplafonds glad in Hilvarenbeek?

Ja, in de hele gemeente Hilvarenbeek, na asbestonderzoek als het huis van vóór 1994 is.

Wie doet het asbestonderzoek?

Een gecertificeerd bureau. Wij gaan aan de slag zodra de uitslag er is.

Komen jullie ook in Diessen, Esbeek en Biest-Houtakker?

Ja. Vanaf het centrum van Tilburg is het 10 km rijden naar Hilvarenbeek, ongeveer 16 minuten. Op dezelfde rit werken we in Goirle, Tilburg en Oisterwijk.

Structuurplafond glad maken in de buurt van Hilvarenbeek

Structuurplafond glad maken in Hilvarenbeek?

We komen kijken wat er op je muren en plafonds zit, meten op en zeggen welke afwerking past. Daarna krijg je een vaste prijs. Je zit nergens aan vast.

Bronnen

Bijgewerkt op .

Gratis opname